JHMDEV

Relacje
Inwestorskie

21 września 2018

Dni Otwarte na Osiedlu Diamentowym w Koninie

W ostatni weekend września mieszkańcy Konina będą mogli przekonać się jak wygląda Osiedle Diamentowe „od środka”. Deweloper, JHM DEVELOPMENT, zaprasza na Dni Otwarte, podczas których będzie można oglądać wybudowane mieszkania.

Podczas dwóch dni, 28 i 29 września, każdy, kto odwiedzi biuro sprzedaży mieszkań przy ul. Berylowej 1/30 będzie mógł obejrzeć wybudowane lokale oraz plany kolejnych etapów osiedla, których realizację zaplanowano na najbliższe lata. Na zainteresowanych zakupem czekają promocje i rabaty cenowe.

Budowa Osiedla Diamentowego w Koninie jest realizowana w pięciu etapach. W ramach pierwszego z nich w 2014 roku oddano do użytku dwa budynki przy ul. Berylowej 1 i 3, w 2016 roku oddano do użytkowania kolejne dwa budynki w ramach II etapu przy ul. Berylowej 2 i 4. W marcu br. ruszyła budowa kolejnych dwóch budynków przy ul. Berylowej 5 i 7 realizowanych w ramach III etapu osiedla. Zakończenie budowy tego etapu przewidziano na wrzesień 2019 roku. W ramach IV etapu do końca marca 2020 roku powstaną kolejne dwa budynki przy sąsiadującej ulicy Topazowej 32 i 34. Etap V przewiduje budowę budynku przy ul. Topazowej 30, jego zakończenie przewidziano na lipiec 2020 roku. Docelowo na Osiedlu Diamentowym zostanie wybudowanych 587 mieszkań.

Budowane przez skierniewicką spółkę osiedle wyróżnia się nowoczesną architekturą na tle istniejących osiedli mieszkaniowych w Koninie.

– Osiedle stało się ważnym punktem na mapie Konina i przyczyniło się do rozwoju tej części miasta. Mieszkańców przyciąga nowoczesna architektura, ale też atrakcyjne zagospodarowanie zieleni oraz części wspólnych. Podczas Dni Otwartych będziemy również prezentować zastosowane rozwiązania funkcjonalne w wybudowanych i planowanych do budowy mieszkaniach. – mówi Kaja Mirgos, Dyrektor ds. Rozwoju w JHM DEVELOPMENT S.A.

Przedstawiciele spółki JHM będą do dyspozycji gości w piątek (28.09) i sobotę (29.09) w godz. 10-18.