JHM Development

PROFIL DZIAŁALNOŚCI

JHM DEVELOPMENT S.A. jest profesjonalną spółką deweloperską, która oferuje kompleksowo wybudowane inwestycje mieszkaniowe na terenie całego kraju. Głównym strategicznym obszarem firmy jest tworzenie osiedli i domów jednorodzinnych.


JHM DEVELOPMENT S.A.  należy do grupy kapitałowej MIRBUD S. A. Spółka MIRBUD S.A. od ponad 20 lat zajmuje się działalnością budowlaną, a od grudnia 2008 r. jest notowana na GPW. Powiązanie z rozpoznawalnym na rynku podmiotem oznacza doskonałą rekomendację dla Spółki. W codziennej działalności procentuje to m.in. przy pozyskiwaniu nowych gruntów do banku ziemi pod przyszłe inwestycje, nawiązywaniu współpracy z podwykonawcami i innymi inwestorami. Dodatkowo spółka MIRBUD S.A. może realizować, bądź wspierać realizację prac budowlanych dla prowadzonych  inwestycji deweloperskich.


JHM DEVELOPMENT S.A. jest także właścicielem 100% udziałów w spółce zależnej Marywilska 44 Sp. z o.o., która jest administratorem i zarządcą Centrum Hal Targowych MARYWILSKA 44 w Warszawie, powstałego jako alternatywa dla zlikwidowanego jednego z największych bazarów - Jarmarku Europa.


JHM DEVELOPMENT S.A. dzięki silnym związkom z MIRBUD S.A. stał się w bardzo krótkim czasie jedną z najsilniejszych w naszym regionie marek oferujących gotowe mieszkania. Nasze inwestycje można oglądać nie tylko w centralnej Polsce, budujemy również na północy Polski - w Rumi, Jastrzębiej Górze, na Helu i na południu w stolicy polskich Tatr - w Zakopanem.


JHM DEVELOPMENT S.A. w styczniu 2011 pozyskał ponad 43 mln PLN z prywatnej emisji Akcji, która była skierowana przede wszystkim do inwestorów instytucjonalnych. Zakup Akcji prywatnej Spółki jest dowodem wyjątkowego zaufania inwestorów instytucjonalnych do JHM DEVELOPMENT S.A.