JHMDEV

Relacje
Inwestorskie

26 lipca 2018

Nowa działka w Bydgoszczy

Spółka JHM DEVELOPMENT nabyła działkę o powierzchni 0,41 ha w Bydgoszczy. Nieruchomość jest położona przy ul. Bohaterów Kragujewca.

W przyszłości powstanie na niej budynek wielorodzinny z podziemną halą garażową. Aktualnie trwają prace nad przygotowaniem projektu architektonicznego.

To już kolejna nieruchomość, którą JHM DEVELOPMENT S.A. nabyła w Bydgoszczy. Jeszcze w 2017 roku spółka zakupiła działkę o powierzchni 0,79 ha położoną przy ulicach: Żabiej i Fordońskiej.

– Bydgoszcz jest aglomeracją miejską, w której widzimy duży potencjał inwestycyjny. Na działce przy ul. Bohaterów Kragujewca powstaną mieszkania o innych parametrach niż na tej przy ul. Fordońskiej. Dzięki temu będziemy mogli wejść na rynek z ofertą dla szerszego grona odbiorców. – mówi Regina Biskupska, prezes JHM DEVELOPMENT S.A.

Działka przy ul. Bohaterów Kragujewca w Bydgoszczy jest kolejną nieruchomością, która w lipcu br. powiększyła bank ziemi spółki. Na początku miesiąca zakupiono działkę przy ul. Smugowej i Źródłowej w Łodzi.